| Item condition | New |
| Manufacture name | H7 LED bulb NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000696 |
| Socket | PX26d |
| Luminous flux | 1500 lm |
| Total length | 81.3 mm |
| Diameter | 13.8 mm |
| Technology | LED |
| Lamp voltage | 12-24 V |
| Packing level 1 | 4062172155045 |
| Colour | Other |
| Suitable for head light passenger car | Yes |
| Suitable for other lighting passenger car | No |
| Suitable for other lighting truck | No |
OSRAM H7 LED spuldzes NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K - auksti balts / 1500Lm