| Item condition | New |
| Manufacture name | LEDM 600-0 LED-lichtmodule |
| Brand | Siedle |
| Categories |
Door Entry Systems
|
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Model | Lighting |
| Packing level 1 | 4015739368518 |
| Colour | Colourless |
| Width | 99 mm |
| Height | 99 mm |
| Depth | 35 mm |
| With housing | No |
| Installation technique | System independent |
| Housing material | Aluminium/plastic |
| Type of voltage (input voltage) | DC |
| Surface mounting | Yes |
| Hearing aid compatible | No |
| Contains keypad | No |
| Flush-mounted installation | Yes |
| Zoom, pan/tilt function | No |
| Manual adjustable camera | No |
| Reading strategy biometric | No |
| Reading strategy code | No |
| Reading strategy data medium | No |
| With day/night function | No |