| Item condition | New |
| Manufacture name | LEDHighbay-P4-Remote Controller |
| Brand | Opple |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Model | Electronic light controller |
| Packing level 1 | 6941497715715 |
| Width | 56 mm |
| Height | 26.25 mm |
| Depth | 175 mm |
| IFTTT support available | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |