| Item condition | New |
| Manufacture name | LEDClassic 50W GU10 WW 36D ND 10PK |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 2700K GU10 Light Bulbs |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4.6 W |
| Luminous flux | 335 lm |
| Packing level 1 | 8718696778265 |