| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Tube T8 900mm 12W 6500K 0610725 |
| Brand | Shada |
| Categories |
T8 LED Tubes
G13 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | G13 |
| Colour temperature | 6500 K |
| Lamp power | 12 W |
| Luminous flux | 1280 lm |
| Packing level 1 | 8720604305388 |