| Item condition | New |
| Manufacture name | LED T26 230V 2W Ba15d WW SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
Other LED bulbs
BA15d Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | G |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 835103 |
| Socket | BA15d |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 2 W |
| Luminous flux | 140 lm |
| Packing level 1 | 5902650524316 |
| Packing level 2 | 5902650524316 |
| Packing level 3 | 5902650524316 |
| Packing level 4 | 5902650524316 |