| Item condition | New |
| Manufacture name | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 4W 345lm 4000K Clear 36° - 3-pack |
| Brand | Shada |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 4 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W GU10 LED Spotlight Bulbs, 4000K GU10 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 345 lm |
| Packing level 1 | 8720604302967 |