| Item condition | New |
| Manufacture name | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 4.5W 345lm 2700K Frosted 38° - 5-pack |
| Brand | Shada |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 2700K GU10 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4.5 W |
| Luminous flux | 345 lm |
| Packing level 1 | 8720604303933 |