| Item condition | New |
| Manufacture name | LED SMD Bulb - Capsule G9 G9 2.5W 240lm 2700K Frosted 270° - 3-pack |
| Brand | Shada |
| Categories |
G9 LED Capsule Bulbs, 2.5 W
G9 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | G9 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 2.5 W |
| Luminous flux | 240 lm |
| Packing level 1 | 8720604303445 |