| Item condition | New |
| Manufacture name | LED PARISIENNE PREMIUM COG 20W E-27 NW MILKY SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | C |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 667322 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 20 W |
| Luminous flux | 3400 lm |
| Packing level 1 | 5902650567375 |