| Item condition | New |
| Manufacture name | LED P45 5W E-14 230V CCT+DIM Wi-Fi Spectrum SMART |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
E14 LED Bulbs, 5 W
E14 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | G |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 881517 |
| Socket | E14 |
| Colour temperature | 2700-6500 K |
| Lamp power | 5 W |
| Luminous flux | 420 lm |
| Packing level 1 | 5902650570801 |
| Packing level 2 | 5902650570801 |
| Packing level 3 | 5902650570801 |