| Item condition | New |
| Manufacture name | LED modules |
| Brand | Tridonic |
| Categories |
LED modules
|
| Harmonized System Code | 7604 2990 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Width | 80 mm |
| Height | 21.6 mm |
| Diameter | 113.14 mm |
| Length | 80 mm |
| Packing level 1 | 9006210501994, 9006210501994 |
| Operating voltage | 0 V |
| External driver required | No |