| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Bulb VINTAGE, E27, G125, 4 W, 300 lm, 3000K, AC220-240V, 360°, FILAMENT VINTAGE |
| Brand | GTV Lighting |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 4 W
E27 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 300 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Packing level 1 | 5902801339288 |
| Packing level 2 | 5902801339134 |
| Packing level 3 | 2012801488312 |
| Packing level 4 | 2012801488220 |
a
a