| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Bulb E14, C35, 4 W, 300 lm, 2700K, AC220-240V, 360°, FILAMENT gray |
| Brand | GTV Lighting |
| Categories |
E14 LED Bulbs, 4 W
E14 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E14 |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 300 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Packing level 1 | 5902801359071 |
| Packing level 2 | 5902801359330 |
| Packing level 3 | 5902801359279 |
| Packing level 4 | 2012801488688 |
| Packing level 5 | 2012801488831 |
| Average nominal lifespan | 40000 h |
a
a