| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Lamp R7S Halo-LED |
| Brand | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 891071 |
| Socket | R7s |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 5 W |
| Luminous flux | 500 lm |
| Packing level 1 | 7391482032621 |