| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Lamp GU10 2 Pack Spotlight Basic |
| Brand | STAR TRADING |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 3 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W GU10 LED Spotlight Bulbs, 3000K GU10 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 620511 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 3 W |
| Luminous flux | 300 lm |
| Packing level 1 | 7391482053145 |
| Packing level 2 | 7391482053145 |
| Packing level 3 | 7391482053145 |