| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Lamp G4 Halo-LED |
| Brand | STAR TRADING |
| Categories |
G4 LED Capsule Bulbs, 1.5 W
G4 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 776234 |
| Socket | G4 |
| Colour temperature | 2800 K |
| Lamp power | 1.4 W |
| Luminous flux | 150 lm |
| Packing level 1 | 7391482015228 |
| Packing level 2 | 7391482015228 |
| Packing level 3 | 7391482015228 |