| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Lamp E27 PAR20 Spotlight Basic |
| Brand | STAR TRADING |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 5 W
E27 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 890928 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 5 W |
| Luminous flux | 440 lm |
| Packing level 1 | 7391482014245 |
| Packing level 2 | 7391482014245 |
| Packing level 3 | 7391482014245 |