| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Lamp E27 G95 Graphic |
| Brand | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | G |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 675461 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 180 lm |
| Packing level 1 | 7391482046352 |