| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Lamp E27 A60 Sensor clear |
| Brand | STAR TRADING |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 7 W
E27 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | E |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 1401492 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 7 W |
| Luminous flux | 800 lm |
| Packing level 1 | 7391482064158 |
| Packing level 2 | 7391482064158 |
| Packing level 3 | 7391482064158 |