| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Lamp E14 PAR16 Spotlight COB Reflector |
| Brand | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | G |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 890948 |
| Socket | E14 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 7 W |
| Luminous flux | 470 lm |
| Packing level 1 | 7391482019639 |