| Item condition | New |
| Manufacture name | LED KIT MID 20-55V 3D 3H |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Protection class | II |
| Power | 3.2 W |
| Lamp type | LED |
| Nominal voltage | 218.5-241.5 V |
| With remote switch connection | Yes |
| Monitoring equipment | None |
| Nominal operation time | 3 h |
| Packing level 1 | 5205050907254 |
| Packing level 2 | 5205050907254 |