| Item condition | New |
| Manufacture name | LED KIT LOW 3-33V 4D TB 2H |
| Brand | EATON |
| Country of origin* | RO |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Protection class | II |
| Power | 3.2 W |
| Lamp type | LED |
| Nominal voltage | 218.5-241.5 V |
| With remote switch connection | Yes |
| Monitoring equipment | Test button |
| Nominal operation time | 1-2 h |
| Packing level 1 | 5205050907261 |
| Packing level 2 | 5205050907261 |