| Item condition | New |
| Manufacture name | LED GU10 230V 10W SMD NW CERAMIC PREMIUM SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 10 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W GU10 LED Spotlight Bulbs, 4000K GU10 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 798801 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 10 W |
| Luminous flux | 920 lm |
| Packing level 1 | 5902650544116 |