| Item condition | New |
| Manufacture name | LED GLS 8,5W E-27 230V RGBW+CCT+DIM BTM Spectrum SMART Simply |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
E27 LED Lamps
E27 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 1436708 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2700-6500 K |
| Lamp power | 8.5 W |
| Luminous flux | 940 lm |
| Packing level 1 | 5904433130233 |
| Packing level 2 | 5904433130233 |
| Packing level 3 | 5904433130233 |