| Item condition | New |
| Manufacture name | LED A60 E-27 230V 7W NW SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 7 W
E27 LED Bulbs, 4000K E27 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 949762 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 7 W |
| Luminous flux | 610 lm |
| Packing level 1 | 5907418765925 |
| Packing level 2 | 5907418765925 |
| Packing level 3 | 5907418765925 |