| Item condition | New |
| Manufacture name | LED A60 5W COG 230V CCT+DIM CLEAR Wi-Fi Spectrum SMART |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 5 W
E27 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | D |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 881508 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2700-6500 K |
| Lamp power | 5 W |
| Luminous flux | 680 lm |
| Packing level 1 | 5902650570962 |
| Packing level 2 | 5902650570962 |
| Packing level 3 | 5902650570962 |