| Item condition | New |
| Manufacture name | LED GLOB G125 5.5W E-27 COG 230V CCT(1700K-2700K)+DIMM AMBER Wi-Fi/BT Spectrum SMART |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 876556 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 1700-2700 K |
| Lamp power | 5.5 W |
| Luminous flux | 550 lm |
| Packing level 1 | 5902650589056 |