| Item condition | New |
| Manufacture name | LED G9 230V 7W WW SMD SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
G9 LED Capsule Bulbs, 7 W
G9 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | E |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 671058 |
| Socket | G9 |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 7 W |
| Luminous flux | 770 lm |
| Packing level 1 | 5902650531390 |
| Packing level 2 | 5902650531390 |
| Packing level 3 | 5902650531390 |
| Packing level 4 | 5902650531390 |