| Item condition | New |
| Manufacture name | LED G9 230V 4W WW SMD 5 YEARS PREMIUM SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 1315281 |
| Socket | G9 |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 430 lm |
| Packing level 1 | 5904433112147 |