| Item condition | New |
| Manufacture name | LED G9 230V 4W CW DIMMABLE SMD 5 LAT PREMIUM SPECTRUM 3-PACK |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
G9 LED Capsule Bulbs, 4 W
G9 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | E |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 671070 |
| Socket | G9 |
| Colour temperature | 6000 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 440 lm |
| Packing level 1 | 5902650580466 |