| Item condition | New |
| Manufacture name | LED G9 230V 2,5W SMD SILICON FROSTED NW SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | G |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 835090 |
| Socket | G9 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 2.5 W |
| Luminous flux | 210 lm |
| Packing level 1 | 5902650533370 |