| Item condition | New |
| Manufacture name | LED G4 COLUMN 12V 1,5W SILICON WW SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
G4 LED Capsule Bulbs, 1.5 W
G4 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | G |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 835013 |
| Socket | G4 |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 1.5 W |
| Luminous flux | 95 lm |
| Packing level 1 | 5907418744074 |
| Packing level 2 | 5907418744074 |
| Packing level 3 | 5907418744074 |
| Packing level 4 | 5907418744074 |