| Item condition | New |
| Manufacture name | LED E27 Tube T27x60 100-240V 550Lm 4.5W 830 AC/DC Clear Non-Dim |
| Brand | SPL Lighting |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Energy Class | E |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 831475 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 4.5 W |
| Luminous flux | 550 lm |
| Packing level 1 | 8718739054004 |
| Packing level 2 | 8718739054004 |
| Packing level 3 | 8718739054004 |
LED E27 Tube T27x60mm 100-240V 550Lm 4.5W 3000K 830 360° AC/DC Clear Non-Dimmable