| Item condition | New |
| Manufacture name | LED E27 PAR20 Glass 64x88 230V 345Lm 5W 827 36° AC Dim IP65 |
| Brand | SPL Lighting |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 5 W
E27 Light Bulbs |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 831572 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 5 W |
| Luminous flux | 345 lm |
| Packing level 1 | 8718739061606 |
| Packing level 2 | 8718739061603 |
| Packing level 3 | 8718739061600 |