| Item condition | New |
| Manufacture name | LED E27 4.5W R63 2700K 345lm 36" CL without packaging |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Lamp shape | Reflector |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4.5 W |
| Luminous flux | 345 lm |
| Lamp designation | R63 |
| Beam angle | 36 ° |
| Packing level 1 | 0979002250105 |