| Item condition | New |
| Manufacture name | LED E-14 40W B35 fr. 220V special. |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E14 |
| Lamp shape | Candle |
| Nominal voltage | 220 V |
| Lamp power | 40 W |
| Packing level 1 | 4823003500362 |
| Packing level 2 | 4823003500362 |