| Item condition | New |
| Manufacture name | LED C37 E-14 230V 4W COG NW MILKY SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
E14 LED Bulbs, 4 W
E14 LED Bulbs, 4000K E14 Light Bulbs |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 880766 |
| Socket | E14 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 410 lm |
| Packing level 1 | 5902650564886 |
| Packing level 2 | 5902650564886 |
| Packing level 3 | 5902650564886 |