| Item condition | New |
| Manufacture name | LED C35 E-14 230V 6W COG WW MILKY SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | E |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 796357 |
| Socket | E14 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 6 W |
| Luminous flux | 750 lm |
| Packing level 1 | 5902650569164 |