| Item condition | New |
| Manufacture name | LED P45 E-27 230V 6W COG NW MILKY SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | E |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 796362 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Lamp power | 6 W |
| Luminous flux | 800 lm |
| Packing level 1 | 5902650569232 |