| Item condition | New |
| Manufacture name | LED AR111 10W GU10 SMD 230V BLACK 30 degree CCT+DIMM Wi-Fi/BT SPECTRUM SMART |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 659797 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 3000-5800 K |
| Lamp power | 10 W |
| Luminous flux | 1050 lm |
| Packing level 1 | 5902650586369 |