| Item condition | New |
| Manufacture name | LED Bulb E27 4W 827 |
| Brand | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Dimmable | No |
| Diameter | 45 mm |
| Length | 84 mm |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4 W |
| Luminous flux | 470 lm |
| Packing level 1 | 4052899970212 |
| Colour | White |
| Energy efficiency class | A++ |
Neolux 4052899970212 BTE1 LED Bulb Retrofit Filament SPH Glass 4 W Clear E27