| Item condition | New |
| Manufacture name | LED A65 E-27 230V 20W PREMIUM CW SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | E |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 838846 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 6000 K |
| Lamp power | 20 W |
| Luminous flux | 2400 lm |
| Packing level 1 | 5902650580718 |