| Item condition | New |
| Manufacture name | LED ST58 E-27 230V 5W COG WW RETROSHINE SPECTRUM |
| Brand | Spectrum |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 5 W
E27 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 880670 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2400 K |
| Lamp power | 5 W |
| Luminous flux | 500 lm |
| Packing level 1 | 5902650574861 |