| Item condition | New |
| Manufacture name | LED 50W GU10 WW 36D 3PF/8 DISC |
| Brand | PHILIPS |
| Categories |
GU10 LED Spotlight Bulbs, 1 W
GU10 LED Spotlight Bulbs, 2700K GU10 Light Bulbs |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4.7 W |
| Luminous flux | 380 lm |
| Packing level 1 | 8719514393998 |