| Item condition | New |
| Manufacture name | LED 25W P45 E14 WW FR ND 1PF/10 |
| Brand | PHILIPS |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energy Class | F |
| EPREL - European Product Registry for Energy Labelling | 453223 |
| Socket | E14 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 2.8 W |
| Luminous flux | 250 lm |
| Packing level 1 | 8719514309326 |
| Packing level 2 | 8719514309326 |