| Item condition | New |
| Manufacture name | PLS C18 Laser Level Tool Box |
| Brand | Fluke |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 4202 9900 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Colour | Yellow |
| Width | 260 mm |
| Model | Tool box |
| Height | 390 mm |
| Depth | 200 mm |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 0095969871075 |
| Diameter | 0 mm |
| Material quality | Other |
| Padlock shackle | Yes |
| Rollable | No |
| With shoulder strap | No |
| Signal-red | No |
| With lock | No |
| Removable tray | Yes |
| Total number of compartments | 2 |
| With foam | Yes |
| With divider | Yes |
| With telescopic handle | No |