| Item condition | New |
| Manufacture name | Lamp 150W Metallhochdruck NDL R7S |
| Brand | PCE |
| Harmonized System Code | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Model | Clear |
| Socket | RX7s |
| Luminous flux | 11200 lm |
| Lamp shape | Other |
| Lamp voltage | 220-250 V |
| Lamp power | 150 W |
| Packing level 1 | 9003399100505 |