| Item condition | New |
| Manufacture name | KOPPELKIT HOR. PLA/PLD 12X6 |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | ES |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002622 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |
| RAL-number | 0 |
| Packing level 1 | 3606481190550 |