| Item condition | New |
| Manufacture name | Konyo | Wall light | Black |
| Brand | NORDLUX |
| Harmonized System Code | 9405 1990 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Width | 98 mm |
| Colour housing | Black |
| Height/depth | 366 mm |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Degree of protection (IP) | IP23 |
| Packing level 1 | 5704924009600 |
| Packing level 2 | 5708839009601 |
| Lamp holder | E27 |
| Housing material | Other |